Seiklusraamat “Meie koos” paaridele

39.00 

Aeg on võtta kallimaga üheskoos ette mõned uued seiklused koos kraabitava seiklusraamatuga “Meie koos”. Jah, lugesid õigesti – kraabitava – nagu lotopilet, kuid selle asemel, et võitu loota, võidate kindlasti ning saate võimaluse luua uusi ja meeldejäävaid mälestusi.

Laos

Kategooria: Sildid: ,

Miks soetada kraabitav seiklusraamat “Meie koos”?

Omavaheline side – Meie seiklusraamat on loodud selleks, et aidata teil ja teie partneril ühendust leida sügavamal ja tähendusrikkamal tasandil läbi nalja ja naeru. Iga kohtinguidee on hoolikalt kavandatud, et julgustada avatud suhtlust, usaldust ja intiimsust, võimaldades teil taasavastada teie suhte maagiat.

Spontaansus – Kas tunned, et elu on muutunud liialt rutiinseks või on keeruline leida ideid uuteks kohtinguteks? Meie raamatuga on see mure murtud. Seiklusraamat “Meie koos” ongi mõeldud selleks, et tuua teie ellu spontaansust. Jätke hüvasti “halli” argipäevaga ning öelge tere tulemast ootamatutele ja põnevatele seiklustele, mis hoiavad teid mõlemaid elevil uue kohtingu ootuses.

Mälestused – Koos ühiste mälestuste loomine on tugeva suhte alustalaks. Meie seiklusraamatuga alustate unustamatute hetkede ja kogemuste täidetud teekonda, mida hindate terve elu. Lisades seiklusraamatusse ka pilte oma kohtingutest, on raamat ühtlasi ka armsaks mälestusesemeks.

 

Seiklusraamat “Meie koos” kätkeb endas 35 unikaalset nalja ja naeru pakkuvat tegevust ning pisikese kiiksuga kohtinguideed vahvatest ühistest kunsti- ja käsitööprojektidest romantiliste koduste ja Eestit avastavate seiklusteni. Kõikide tegevuste juurde saab lisada pilte ja teksti oma muljetega, mis muudavad raamatu ühtlasi ka armsaks mälestusesemeks. Et saaksite ka aastate möödudes raamatut sirvida ja vahvaid elamusi meenutada. Seega on seiklusraamat mõeldud kõigile, kes soovivad koos kallimaga tuua oma kohtingutesse värskust ja uut hingamist, et luua ühiseid vahvaid mälestusi läbi tegevuste, mis on loodud teid lähendama ja teie ellu rõõmu tooma.

Kohtinguideed selles raamatus on mõeldud kõigile igapäevaselt lihtsasti teostatavaks ja kohandatavaks, olenemata teie vanusest, elukohast või rahalistest võimalustest, sest just neid aspekte oleme raamatut disainides eriti arvesse võtnud. Nii oleme loonud seiklusraamattut “Meie koos” läbimõeldult ja hingega, et igas kohtingus saaks olla midagi unikaalset.

Raamat ise tuleb ilusas kinkekarbis, et oleks kena ka sõbrale kinkida ning muidugi on kaasas ka kraabits tegevuste väljakraapimiseks ning kahepoolsed teibid fotode raamatusse kleepimiseks.

Ärge laske igapäevasel rutiinil teie armastuse lugu varjutada. Astuge esimene samm elavama, armastavama ja põnevama suhte suunas. Tellige seiklusraamat paaridele täna ja laske seiklusel alata!

Mõõtmed 27 × 20 × 2.8 cm