KKK

Millised tegevused on seiklusraamatus "Meie koos"?

Meie kraabitav seiklusraamat "Meie koos" on mõeldud paaridele, kes soovivad koos lõbusalt aega veeta, kellel võibolla on kohtinguideed otsa saanud või kes soovivad muuseas ka teineteist paremini tundma õppida ja luua uusi vahvaid mälestusi.

Kõik seiklusraamatu tegevused on justkui pisikese "kiiksuga" ehk mitte kunagi ei paku raamat välja kohtinguid, kus minnakse lihtsalt uisutama, ujuma või paadiga sõitma. Kohtingute juures on alati midagi teistsugust ning "kiiksuks" seejuures võib olla nt ka asjaolu, et ühel partneritest peavad silmad kinni olema, peate tõmbama loosi või miks mitte ka üheskoos midagi meisterdama.

Nii võib seiklusraamat viia teid  avastama Eesti erinevaid paiku või ka oma kodu mugavusi ja varjatud aardeid. Tegevuse kestus on soovituslik ning vajadusel saate kõiki kohtinguid ka mingil määral kujundada.

Kui palju tegevused/kohtingud raamatus maksavad?

Kõikide kohtingute juures on välja toodud nende umbkaudne maksumus, millega saab arvestada juba enne kohtingu väljakraapimist. Sellegi poolest on võimalik iga kohtingu juures selle maksumust ka ise kujundada ning seiklusraamat "Meie koos" ei diskrimineeri kedagi selles osas kui palju ollakse valmis kulutama.

Seega on seikluraamatus kohtinguid, mis on võimalik teostada ka tasuta ning millele samal ajal võib keegi soovida kulutada kolmekohalise summa. Valik on teie, kuid mis kõige parem - ühegi kohtingu edukus ei sõltu sellest, kui palju ollakse valmis kulutama!

Mis siis kui ma ei saa mõnda tegevust kaasa teha või ei soovi teha?

Seiklusraamatus "Meie koos" olevaid tegevusi on võimalik mingil määral ka ise kujundada, et leiaksite kaaslasega just oma ja endale mugava viisi raamatu kohtingute teostamiseks. Küll aga soovitame võtta kohtinguid kui pisikest väljakutset ehk kui kohting on välja kraabitud, tuleb see ka teostada.

Kas seiklusraamatul "Meie koos" on vanusepiirangut?

Seiklusraamatul "Meie koos" ei ole vanusepiirangut. See tähendab, et kohtingute teostamiseks ei pea olema täisealine või muul viisil teatud vanuses. Nii sobib seiklusraamat ühtemoodi nii 16 kui 60 aastastele.

Milliseid maksevahendeid saab e-poes kasutada?

Little Infinity veebipoes on võimalik tasuda nii paljude krediit- kui deebetkaartidega mugavalt Montonio makselahenduse kaudu.

Meie veebilehekülg on turvaline tagamaks kõikide isikuandmete turvalisuse.

Kas ma saan tellimusele ise järele tulla või osta tooteid mõnest kauplusest?

Hetkel meil veel oma kauplust ei ole, kuid töötame selle kallal, et meie tooteid saaks füüsilisel kujul osta ka suurematest raamatukauplustest ja mujalt müügikohtadest.

Seetõttu ei ole võimalik hetkel ka ise tellimustele järele tulla. Küll aga üritame alati kõikidele soovidele vastu tulla ning erisoovide korral võib meile julgelt kirjutada info@littleinfinity.ee. Vastame e-kirjadele maksimaalselt kolme tööpäeva jooksul.

Milliseid kohaletoimetamise viise te pakute?

Riigisisesed tellimused edastame Itella SmartPOSTi pakiautomaatide kaudu.

Pakume ka tasuta tarnet pakiautomaati tellimustele 50 € ja üle selle. Kõikidele Eestisisestele tellimustele, mille maksumus jääb alla 50 €, lisandub transporditasu 2,50 €.

Kas ma saan saata toote kohe kingitusena kingisaajale?

Jah saad. Kui soovid saata kingipaki otse sõbrale või pereliikmele, saad anda sellest märku ja kirjutada Kassa lehel lahtrisse "Märkused tellimuse kohta" oma soovid. Nii ei pane me tellimusega kaasa arvet. Kui aga soovid kaasa saata tervitussõnumi või kirja, saad ka selle kirjutada samasse lahtrisse ning muidugi paneme ka selle tellimusega kaasa.

Miks mu sooduskood ei tööta?

Sooduskoodi mittetoimimisel võib olla mitmeid põhjuseid. Näiteks võib sooduskood olla aegunud või sooduskoodi määr juba kasutatud.

Mistahes aga põhjus, kui tunne sees ajab kriipima ja küsima "Miks?", ära karda meile kirjutada aadressil info@littleinfinity.ee ning selgitame koos välja, miks kood ei toimi.

Kas ma saan tellimust muuta, kui olen ostu juba sooritanud?

Kahjuks ei ole võimalik tellimuse sisu muuta kui tellimus on vormistatud. Kindlasti aga võta meiega kiiremas korras ühendust aadressil info@littleinfinity.ee, et saaksime probleemile üheskoos lahenduse leida.

Millal minu tellimus kohale jõuab?

Eesti piires on kõigi tellimuste keskmine tarneaeg kuni 3 tööpäeva, kuid pühade ajal võib tarneaeg varieeruda. Juhul kui teil on tellimusega kiire, võta meiega ühendust aadressil info@littleinfinity.ee.

Loodame omalt poolt alati, et tarneaeg ei pikene, kuid kui see mingil põhjusel on juhtunud, vabandame juba ette.

NB! Palume arvestada, et suurenenud tellimuste mahuga perioodidel (jõulud, isadepäev, emadepäev, sõbrapäev jms)  ja ettenägematutel asjaoludel võivad tarneajad pikeneda!

Kaotasin oma tellimuse kinnituse e-maili või ei saanud seda. Mis nüüd saab?

Tellimuse kinnitus peaks jõudma e-mailile peatselt peale tellimuse vormistamist.

Juhul, kui kinnitust ei saabunud või on tellimuse kinnitus muul viisil kaduma läinud, saate alati kirjutada aadressile info@littleinfinity.ee ning kui tellimus on vormistatud, leiame selle kindlasti ka üles.

Kas ma saan oma tellimuse tühistada?

Jah, juhul kui tellimus ei ole juba välja läinud, kirjuta meile palun aadressile info@littleinfinity.ee ning tühistame tellimuse.

Mida teha kui minu tellimus on kadunud või kohaletoimetamise käigus kahjustunud?

Siinkohal palume esmalt kontrollida hinnangulist tellimuse saabumise aega ning juhul kui tellimus ei ole eeldatava saabumisaja jooksul kohale jõudnud, kirjutada meile aadressile info@littleinfinity.ee.
Võimalusel lisage e-kirjale kohe ka oma tellimuse number, et saaksime võimalikult kiiresti reageerida.

Juhul kui pakk on aga kahjustunud, palume, et kirjutaksite samuti koheselt aadressile info@littleinfinity.ee ning lisaksite kirjaga kaasa ka fotod kahjustunud pakist ja tootest. Kui meil on olemas fotod kahjustunud pakist, saame ka sellisel juhul probleemi lahendamiseks võimalikult kiiresti reageerida.

Millised on teie tagastustingimused?

Kui mingil põhjusel tekib vajadus toode/tooted tagastada või vahetada, võtke meiega ühendust 14 päeva jooksul peale tellimuse kätte saamist aadressil info@littleinfinity.ee.

Kui tellimuse kätte saamisest on möödunud rohkem kui 14 päeva, toimub toote ümbervahetamine või tagastamine ainult pooltevahelise kokkuleppe teel

Selleks, et tellimus oleks tagastamiskõlbulik, peab toode olema kasutamata ja samas seisukorras nagu tellimuse saabumisel ehk originaalpakendis. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral alandatakse tagastatavat tasu vastavalt toote väärtuse vähenemisele ning tagastatakse vastav summa 14 päeva jooksul alates toote tagasisaamisest.

Täpsemalt saab meie tagastustingimuste kohta lugeda ka siit.

Kuidas toodet tagastada?

Toote tagastamiseks kirjutage meile aadressile info@littleinfinity.ee, et saaksime anda vastavad juhised paki toote tagasisaatmiseks ning probleemi lahendamiseks.

Täpsemalt saab meie tagastuspoliitika kohta lugeda ka siit.