Meist

Armas huviline!

Minu nimi on Sirli ja olen Little Infinity OÜ asutaja, ema, fotograaf, õpilane ja palju muud – tiitleid on mitu. Kõige selle kõrval aga olen muuseas ka lihtsalt üks disainihimuline asjaarmastaja.

Tuleb ausalt tunnistada, et Little Infinity tooteid olen peas keerutanud juba mitu aasta. Küll ühe ja teise külje pealt, kuid tundnud alati, et midagi jääb teostusest puudu. On see siis parasjagu olnud mõni oskus, raha või lihtsalt julgus – ikka olen leidnud viisi, kuidas tegemisi edasi lükata või oma hirmude taha pugeda.

2022. a suvel, peale kolmanda lapse sündi, saabus aga korraga see julgus ja teadmine, et tuleb see teekond siiski ette võtta ning nii sündiski 08.08.2022 meie pisikene Little Infinity OÜ. Nii oleme me küll värsked, kuid selle eest väga visad ja teotahtelised. Kindlasti loe meie blogist ka Little Infinity sünnilugu, toodete väljatöötamise mõtteid või piilu kasvõi niisama Little Infinity telgitagustesse.

Hello From CEO
Turpis duis nisl iaculis tincidunt fames feugiat consequat, sed blandit. Donec tempor ut suspendisse amet. Vulputate consequat pharetra sollicitudin pellentesque tristique. Nisi, viverra volutpat tellus nisi, mauris magna quis tristique lobortis. Pharetra porta cursus facilisis non dui sed sit. Rutrum dolor varius adipiscing quam nisl etiam. Tempus tempor egestas vitae molestie pulvinar integer posuere id lobortis.
Jane Brown
  • Free Delivery
  • Money Back Guarantee
  • 24/7 Support
Latest News

Be aware of all the events in the world of jewelry.