OSTU- JA MÜÜGITINGIMUSED

1. Üldtingimused

1.1 Tellides veebipoe littleinfinity.ee (edaspidi Veebipood) kaudu tooteid, toimub müük ettevõtte Little Infinity OÜ (registrikood 16549142; edaspidi Müüja) ja kliendi (edaspidi Ostja) vahel, seega loetakse müügileping sõlmituks Ostja ja Veebipoe vahel.
1.2 Ostu- ja müügitingimused (edaspidi Tingimused) kehtivad Veebipoes müüdavatele kaupade (edaspidi Toode või Tooted) tellimisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.3 Veebipood jätab endale õiguse teha ostu- ja müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatused kajastatakse Veebipoes. Tehingule kohaldatakse tehingu toimumise ajal kehtinud tingimusi.
1.4 Ostjal on võimalik enne ostu sooritamist kasutustingimused salvestada, printida ja vajadusel taasesitada.
1.5 Enne Toodete suhtes ostu-müügitehingu teostamist kinnitab Ostja, et ta on Tingimustega tutvunud, nõustub neid täitma ja järgima ning käsitleb neid Müüjaga sõlmitava tehingu siduvate tingimustena. Tingimustega mittenõustuv Ostja ei saa Müüjaga sooritada Toodete soetamiseks ostu-müügitehingut.
1.6 Lisaks käesolevatele Tingimustele reguleerivad Ostja ja Müüja vahelisi suhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusnormid, Müüja klientide isikuandmete töötlemise kord (Privaatsuseeskiri), Veebipoe Toodete hinnakiri ja väljakujunenud head tavad.
1.7 Mistahes sisu (kirjeldused, pildid, joonised) kopeerimine ja kasutamine ilma Veebipoe littleinfinity.ee omaniku kirjaliku nõusolekuta on rangelt keelatud. Lehe autoriõigused kuuluvad Little Infinity OÜ-le.

2. Müügilepingu kehtivus, toodete- ja hinnainfo

2.1 Tingimused kehtivad Veebipoest Toodete ostmisel.
2.2 Kõik Veebipoe hinnad on toodud eurodes ilma käibemaksuta, kuna Veebipood ei ole käibemaksukohustuslane.
2.3 Veebipoes müüdavate Toodete hinnad on märgitud Toodete juurde eurodes. Hinnale lisandub tasu Toodete kättetoimetamise eest.
2.4 Veebipoel on õigus muuta Toodete hinda igal ajal ilma teavitamata. Veebipood on kohustatud tarnima Ostjale tooted ostu hetkel kehtinud hindadega. Juhul, kui Veebipoes on kuvatud peale müügilepingu sõlmimist mistahes aja jooksul Tootel erinev hind, ei ole Ostjal õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.
2.5 Toodete kättetoimetamise tasu sõltub Ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse Ostjale tellimuse vormistamisel.
2.6 Teave Toodete kohta on esitatud Veebipoes vahetult iga Toote juures. Veebipoes olevate Toodete kirjelduses, hinnas, sooduspakkumistes, tarneaegades ja saadavuses võib esineda tahtmatuid vigu. Veebipood jätab endale õiguse parandada igasugused vead ning uuendada informatsiooni ilma sellest eelnevalt teavitamata.
2.7 Veebipood võib aegajalt välja anda promo- või sooduskoode, mida saab kasutada Toodete soodushinnaga soetamiseks. Promo- või sooduskood tuleb sisestada ostukorvis “Kupongi kood” lahtrisse. Kui kood on sisestatud, kuvatakse ostukorvis peale nuppu “apply” vajutamist lõplik müügihind. Ühe tellimuse kohta on õigus korraga kasutada vaid ühte promo- või sooduskoodi.
2.8 Kõikidel Veebipoe poolt välja antavatel promo- ja sooduskoodidel on omad tingimused, mis on tehtud kasutajale teatavaks sooduskoodi saamisel. Kui oled saanud unikaalse promo- või sooduskoodi, jälgi hoolega, et kasutaksid seda ise ega edastaks kolmandatele isikutele. Veebipood jätab endale õiguse tühistada promo- ja sooduskoodid, mille osas kahtlustatakse väärkasutamist.

3. Tellimuse vormistamine

3.1 Toodete tellimiseks tuleb lisada soovitud Tooted ostukorvi. Ostukorvis on võimalik koguseid muuta ning Tooteid ostukorvist eemaldada kuni nende eest tasumiseni.
3.2 Toodete tellimiseks võib, aga ei pea Ostja registreerima end Veebipoe keskkonna kasutajaks.
3.3 Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad (eesnimi, perekonnanimi, telefoninumber, meiliaadress, tarneaadress, postiindeks) ning valida sobiv Toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvalises maksekeskkonnas.
3.3.1 Pangalingiga tasumiseks kasutatakse Veebipoes Montonio maksekeskkonda. Pangalinki saavad kasutada järgmiste pankade kliendid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Citadele, Revolut ja N26.
3.3.2 Little Infinity OÜ ei oma ligipääsu Ostja krediitkaardi ja pangakonto andmetele.
3.4 Müügileping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Ostja tasub Toodete müügihinna ja kättetoimetamise tasu täies ulatuses ettemaksuna.
3.5 Pärast tasumisele kuuluva summa laekumist saadab Veebipood Ostja meiliaadressile tellimuse kinnituse ning täidab tellimuse vastavalt valitud tarneviisile.
3.6 Juhul kui Ostja poolt valitud Tooteid või Toodet ei ole võimalik tarnida seoses Toodete või Toote lõppemisega või mõnel muul põhjusel, teavitatakse sellest Ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh Toodete kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
3.6.1 Müüjal on õigus tellimus tühistada nii osaliselt kui täielikult. Osalise tühistamise korral võib Müüja paluda täpsustada Ostja soove ülejäänud tellimusega ümberkäimiseks – kas see lähetada või samuti tühistada.
3.7 Veebipoe Toodete laoseisu arvestamise tehnilise eripära tõttu kajastab Toodete laoseis tegelikku olukorda ajalise nihkega ja võib tegelikust seisust erineda. Ostja poolt soovitav Toode või Tooted broneeritakse Müüja laoseisust Ostjale alles pärast Toote või Toodete eest tasumist Tingimustes sätestatud tingimustel. Seetõttu ei vastuta Müüja selle eest, kui Ostja poolt tellimust alustades on tema poolt soovitud Toode või Tooted märgitud kui „Toode on laos“, kuid ostu-müügitehingu sõlmimise hetkel selgub, et Ostja poolt soovitud Toode või Tooted on Müüja laost otsa saanud („Laost otsas“). Sellisel juhul ostu-müügitehingut Müüja ja Ostja vahel ei sõlmita ning Müüja ei vastuta sellest Ostjale tekkida võivate võimalike kahjude eest.
3.8 Ostja kohustub tellimust vormistades esitama korrektse ja kehtiva informatsiooni, et Veebipood saaks tellitud Tooted õigeaegselt tarnida ning vajadusel Ostjaga lisainformatsiooni saamiseks või andmiseks kontakteeruda.
3.9 Juhul, kui füüsilisest isikust Ostja on alla 18-aastane, kinnitab ta ostu-müügitehingu sooritamisega, et tema poolt Müüjaga sõlmitava tehingu on tema seaduslik esindaja vastavalt seadusele eelnevalt heaks kiitnud või, et ta täidab tehingu vahenditega, mille andis talle selleks otstarbeks või vabaks kasutamiseks tema seaduslik esindaja või viimase nõusolekul kolmas isik.
3.10 Kui Ostja ei ole tellimuses märgitud maksetähtaja (reeglina 3 kalendripäeva, juhul kui Müüja ei ole märkinud teisiti) jooksul alates tellimuse vormistamisest tasunud tellimuses toodud Toodete eest, tühistab Müüja tellimuse automaatselt ning ostu-müügilepingut Ostja ja Müüja vahel ei sõlmita.
3.11 Detailsema informatsiooni saamiseks tellimuste vormistamise kohta saab lugeda ka Privaatsuspoliitikast.

4. Kohaletoimetamine

4.1 Toodete saatmiskulud kannab Ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures tellimuse vormistamisel.
4.2 Veebipoest saadetakse Tooteid järgmistesse riikidesse – Eesti.
4.3 Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel E-R 10.00-17.00.
4.3.1 Kui tellimus esitatakse reedel pärast 12.00, vormistatakse tellimus sellele järgneval tööpäeval.
4.4 Tooted transporditakse vastavalt valitud tarneviisile.
4.4.1 Eestisiseste tellimuste keskmine tarneaeg on 3 tööpäeva alates müügilepingu jõustumisest.
4.4.2 Erandlikel juhtudel, nagu pühad, võivad tarneajad olla lubatust pikemad. Ajatundlike tellimuste puhul võtke palun Veebipoega enne tellimuse vormistamist ühendust aadressil info@littleinfinity.ee. Erandlikel juhtudel on Veebipoel õigus Tooted kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.
4.5 Müüja ja kullerfirma ei vastuta Toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus oli tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsuse või ebaõigsuse tõttu.
4.6 Müüja ei vastuta Toodete kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui Tooted on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Müüja ei saanud mõjutada ega ette näha.

5. Tellimusest taganemine enne tellimuse täitmist veebipoe poolt

5.1 Tellimusest taganemiseks enne Toodete tarnimist tuleb viivitamata kirjutada meiliaadressile info@littleinfinity.ee. E-kirjas tuleb ära märkida tellimuse number, kuupäev, Ostja kontaktandmed ning pangakonto, millelt tellimuse eest tasuti.
5.2 Kui taganemisavaldus jõuab Veebipoeni pärast seda, kui tellimus on täidetud, kohalduvad käesolevate Tingimuste punktis 6 (Taganemisõigus) toodud tingimused.
5.3 Veebipood tagastab Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik Ostjalt müügilepingu alusel saadud tasud. Tasud tagastatakse samale arveldusarvele, millelt teostati tellimuse eest tasumine.

6. Taganemisõigus

6.1 Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus Müüjaga sõlmitud müügilepingust taganeda 14 päeva jooksul.
6.2 Toote või Toodete tagastamiseks tuleb soovist kirjutada meiliaadressile info@littltinfinity.ee hiljemalt 14 päeva jooksul alates Toodete kättesaamisest. Taganemisavalduses peab Ostja esitama järgneva info:
6.2.1 tagastamise põhjuse;
6.2.2 Ostja ees- ja perekonnanime;
6.2.3 tagastatava toote nimetuse;
6.2.4 pangakonto, kuhu soovitakse tagastatavat summat.
6.3 Taganemisavalduse kättesaamist kinnitab Veebipood Ostjale taganemisavaldusele vastamisega.
6.4 Tooted tuleb tagastada vastavalt Veebipoega e-kirja teel kokkulepitud juhistele.
6.5 14-päevane tagastamisõigus ei kehti Toodete puhul, mis on valmistatud Ostja isiklikke vajadusi arvestades või Ostja esitatud tingimuste kohaselt.
6.6 Taganemisõigus ei kohaldu, kui Ostjaks on juriidiline isik.
6.7 Toodete tagastamise kulud kannab Ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv Toode või Tooted ei vasta tellitule (nt on tegu vale või defektse Tootega).
6.8 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud Tooteid kasutada muul viisil kui on vajalik nende olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud Toodete testimiseks füüsilises poes. Samuti peab Toode olema originaalpakendis.
6.8.1 Kui Toodet on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik Toote olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt Toote väärtuse vähenemisele.
6.9 Kui tellimuse kätte saamisest on möödunud rohkem kui 14 päeva, toimub Toote ümbervahetamine või tagastamine ainult pooltevahelise kokkuleppe teel.
6.10 Little Infinity OÜ ei vastuta:
6.10.1 Ostja süül toote halvenemise/kahjustumise eest;
6.10.2 puuduste eest, mis on tekkinud Toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel;
6.10.3 Toote normaalse füüsilise kulumise või tavalise kasutamise tõttu.
6.11 Nõuetele mittevastava Toote tagastamise korral alandatakse tagastatavat tasu vastavalt Toote väärtuse vähenemisele ning tagastatakse vastav summa 14 päeva jooksul alates Toote tagasisaamisest.
6.12 Veebipood tagastab tagastatava Toote kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik Ostjalt müügilepingu alusel saadud tasud eeldusel, et Ostja poolt Tingimused on täidetud. Tasud tagastatakse samale arveldusarvele, millelt teostati tellimuse eest tasumine.
6.13 Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on müügilepingu esemeks oleva Toote tagasi saanud või kuni Ostja on esitanud tõendid, et on Toote tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
6.14 Kui Ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest Toote kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood Ostjale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
6.15 Veebipoel on õigus müügilepingust sanktsioonideta taganeda juhul kui Toode või Tooted on laost otsa saanud, Toote hinda või omadusi on Veebipoes kuvatud valesti süsteemivea tõttu või Ostja ei vasta muudele Veebipoe poolt kehtestaud Tingimustele.

7. Pretensiooni esitamise õigus

7.1 Veebipood vastutab Ostjale müüdud Toote lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba Toote üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates Toote üleandmisest Ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul Toote üleandmisest Ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba Toote üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.
7.2 Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Veebipoe poole, saates kirja meiliaadressile info@littleinfinity.ee.
7.3 Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast Toote üleandmist Ostjale.
7.4 Kui Veebipoest ostetud Tootel on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega Toote. Kui Toodet ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood Ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.
7.5 Veebipood vastab Ostja esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 5 tööpäeva jooksul.

8. Otseturundus ja isikuandmete töötlemine

8.1 Veebipood kasutab Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, meiliaadress ja pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning Toodete ostjale saatmiseks.
8.2 Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja.
8.3 Veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB-le.
8.4 Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et Tooteid kohale toimetada.
8.5 Veebipood saadab Ostjale uudiskirju ning pakkumisi Ostja meiliaadressile ainult juhul, kui Ostja on selleks avaldanud soovi sisestades Veebipoes oma meiliaadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
8.6 Ostjal on igal ajal võimalik loobuda meiliaadressile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest, andes sellest teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.
8.7 Ostjate isikuandmete edastamine Veebipoe kaudu on reguleeritud Privaatsustingimustega.

9. Vaidluste lahendamine

9.1 Kui Ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata meiliaadressile info@littleinfinity.ee.
9.2 Kui Ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, on Ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud müügilepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.
9.3 Ostja võib pöörduda ka Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.