Mälestustekarp “Minu pisikene maailm”

65.00 

Meie beebi mälestustekarp on loodud spetsiaalselt selleks, et hoida alles Teie pisikese kõige erilisemad esemed ja hetked. Karpi on võimalik sellega kaasas olevate kleepsudega kujundada just teie soovile vastavaks ning see sobib ilusti nt raamaturiiulisse, et mitte peita olulisi mälestusi kapi põhja.

Laos

Kategooria: Sildid: ,

Meie beebi mälestustekarp “Minu pisikene maailm” on ideaalne kingitus nii värsketele vanematele. See on hindamatu viis tähistada uue elu algust ja hoida hinnalised hetked alati lähedal.

Tänapäeva digitaalses maailmas jäävad paljud mälestused tihti telefonide ja arvutite sügavustesse. Kuid mõned neist on liialt olulised, et jääda vaid pildi või video kujul – need väärivad kohta, kus neid saab käega katsuda, imetleda ja südames hoida.

 

Miks valida meie mälestuste karp “Minu pisikene maailm”?

  • Elegantne disain – Karbi stiilne ja praktiline disain võimaldab seda hoida silmapaistval kohal riiulil, mitte peita kapi põhja. Nii on kallid mälestused alati kättesaadavad.
  • Mitmekülgsus – Mälestustekarp on piisavalt suur, et mahutada beebi esimesed haiglast koju toomise riided, ultrahelipildid, fotod, haigla käepael ja muud olulised mälestusesemed. Karbil on ka erineva suurusega sahtlid esemete hoiustamiseks ning suurem dokumendisahtel, et aidates teil organiseerida ja säilitada oma lapse kõige hinnalisemaid mälestusi.
  • Personaliseeritus – Karbiga on kaasas kleepsud, mis võimaldavad sahtleid ja ümbrike vastavalt oma soovidele personaliseerida. Nii saate luua täpselt oma soovidele vastava mälestuste laeka.
  • Kvaliteetne ja keskkonnasõbralik: Meie karbid on valmistatud vastupidavast ja keskkonnasõbralikust materjalist, tagades, et Teie väärtuslikud mälestused säilivad turvaliselt aastakümneid.
  • Erinevate lisadega – Oleme mälestuste karpi lisanud lehed beebi esimeste arengunumbrite ning käe- ja jalajälgede säilitamiseks, muutes iga detaili eriliseks ja tähtsaks.
Mõõtmed 26 × 12 × 32 cm